speedlo pro

speedlopro logo

zrychluje cestu na stůl zákazníka

Call centrum

Pro naše VIP zákazníky máme službu, která nemá obdoby! Můžete na nás přesměrovat telefonní číslo pro rozvoz. Jménem vašeho podniku přijmeme objednávku, zákazníka zadáme do systému a nabídneme mu doplňkový prodej vámi preferovaných produktů.

fotografie callcentra

Ulehčete ruce svému podnikání!

Zvládat polední špičku v kuchyni, obsluhovat plný plac, a ještě k tomu vyřizovat telefonické objednávky hladových zákazníků, dohromady to může být nadpozemský úkol. Ignorovat vyzvánějící telefon ale není dobrá strategie - rychle a dobře zvládnutý hovor totiž může být podstatný pro získání nového hosta, který se k vám bude opakovaně vracet. Abychom vám s tím pomohli, přišli jsme s revolučním konceptem - speedlopro call centrem. Snadno a rychle přesměrujte svoje telefonní číslo pro rozvoz jídla na naše call centrum. My se představíme jako vaše restaurace a vyřídíme objednávku za vás. Objednávku, včetně profilu zákazníka uložíme, a vy tak při příštím volání ze stejného čísla budete vědět, že právě telefonuje třeba pan Novák z Lánů. Všechny hovory nahráváme a také ukládáme k profilu zákazníka, a vy je tak můžete použít třeba pro případné dohledání nebo upřesnění objednávky.

Speedlopro call centrum je velmi variabilní. Pokud budete potřebovat, naše milé operátorky vám rády pomohou s řešením technických problémů, úpravy jídelního lístku, nastavení akce a mnoho dalšího.

500+

klientů

0

vstupní investice

10 000 000+

transakcí

1

kontaktní číslo