speedlo pro

speedlopro logo

zrychluje cestu na stůl zákazníka

speedlo Driver

Stačí kouknout a hned vidíte, kolik toho jaký řidič rozvezl, za jak dlouho tam byl, jestli dodržuje slíbené časy a kde se právě nachází. Až budou všechny objednávky tam, kde mají být a váš řidič bude vracet, dáme Vám vědět! S knihou jíst si taky hlavu nelamte. I tu pro vás povedeme.

ikona QR kódu

Je to snadné

Řidič, který zajišťuje rozvoz jídla z Vaší restaurace, přichází do kuchyně, kde na něj čekají již hotové objednávky. Jídla převezme, naskenuje QR kódy, v aplikaci speedlopro Driver si seřadí plán rozvozu, klikne na navigaci může vyrazit!

ikona cesty objednávky

Sledujte objednávku řidiče

Po celou dobu o pohybu řidiče přehled kuchyně, majitel restaurace nebo provozní, kteří tak vědí nejen o případném zpoždění při doručování jídla, ale také o tom, kdy se řidič vrátí do vytyčené zóny. Snad pak odhadnete, kde expedovat další objednávky hladových zákazníků.

ikona mobilního zařízení s notifikací

Pojďte do toho s námi

Sen? Nikoliv! Realita s názvem speedlo Driver - aplikace, kterou jsme pilovali několik let podle představ a přání naši klientů, která už roky funguje ve skutečném provozu.

speedlo Caller

Volá Vám zákazník a chce dovézt jídlo. Náš systém ho pozná podle telefonního čísla dříve, než ho příjmete. Pak už jen vyberete adresu z historie a všechny informace se propíší do aplikace pro rozvoz i na účtenku. A mimochodem, všechny hovory se nahrají a uloží k objednávce, oceníte v případě dohledání nebo upřesnění objednávky.

500+

klientů

0

vstupní investice

10 000 000+

transakcí

1

kontaktní číslo