speedlo pro

speedlopro logo

zrychluje cestu na stůl zákazníka

Prodávejte jednoduše i online!

Prodávat online nebylo nikdy tak snadné! Stačí mít e-shop či Android aplikaci, oboje je vhodné pro prodej jídla se vším, co k tomu patří, ať už objednáváte z mobilu, nebo z počítače. Nabídněte vašim zákazníkům věrnostní program, cenové akce a pohodlné online platby. Získejte své restauraci věrné zákazníky: umožněte jim objednat si vaše jídlo každý den!

fotografie objednávkového systému

Tvorba e-shopu pro objednávání jídla

Když se hosté zamilují do vaší kuchyně a nevydrží bez ní ani jeden den. Pokud hledáte spolehlivý objednávací systém k prodeji jídla a pití z vaší restaurace, pizzerie nebo jiného gastro podniku, je naše řešení tou správnou volbou. Možná jste už nějaký objednávkový systém vyzkoušeli, ale vaše potřeby byly tak specifické, že u vás šablonové řešení zkrátka neuspělo. My ve speedlopro moc dobře víme, že gastronomie specifický segment a konkrétně on-line prodej je natoli odlišný od ostatních oborů. Proto jsme celý systém ušili přímo na míru restauracím, jako je ta vaše. Speedlopro slouží restauracím a gastronomickým podnikům na už víc než deset let a my jej neustále pilujeme podle požadavků klientů, tak aby fungovalo dokonale a dokázalo odbavit stovky objednávek jídel denně.

Tvorba aplikace pro objednávání jídla na míru a ve stylu vaší restaurace

Když vaše zákazníky přepadne velký hlad, chtějí si jídlo, které milují, objednat snadno, rychle a pohodlně – z mobilu. Dejte jim proto možnost nainstalovat si aplikaci vaší restaurace – s vaším logem, ve vašich firemních barvách a s vašim mey. Ostatně co může být lepšího než ikona vaší restaurace na obrazovce mobilu, který má váš zákazník každý den na očích?

Ve speedlopro jsme vyvinuli speciální aplikaci pro objednávání jídla a pití, kterou dnes používá více než 400 restaurací. Vzhled aplikace plně přizpůsobíme vašim požadavkům, propojíme ji s aktuálním jídelním lístkem a napojíme ji na platební bránu. Naši aplikaci průběžně aktualizujeme, tak aby držela krok s dobou a dokázalo odbavit stovky objednávek jídel denně.

fotografie objednávkového rozhraní na mobilním zařízení
500+

klientů

0

vstupní investice

10 000 000+

transakcí

1

kontaktní číslo