speedlo pro

speedlopro logo

zrychluje cestu na stůl zákazníka

speedlo integrace

Přepisujete objednávky z Dáme jídla, nebo Woltu?
Máte v restauraci spoustu tabletů a už ani nevíte, který je k čemu?
Máte pocit, že jsou vaše objednávky a zákazníci rozházení všude možně?

Každý dodavatel objednávek vám dá svůj vlastní tablet se svým vlastním uživatelským rozhraním a se svými vlastními zákazníky a objednávkami.

Už se v tom všem ztrácíte, je v tom zmatek a nemáte čas tohle celé zkoumat, protože nejste ajťák a máte důležitější starosti - jako třeba jak uživit podnik a zaměstnance.

No a teď co s tím… Nebylo by prostě jednodušší mít jeden tablet, jeden seznam objednávek, jednu databázi zákazníků a to všechno napojené v jedné vaší kase? Objednávky přece můžou chodit odkudkoli, ale proč by měly chodit na různá místa? To je přece zbytečné, je to ztráta přehlednosti, času a energie…

Problém jsme popsali přesně, ale máme k němu i nějaké skutečné řešení? Máme.

Ale nejprve… Kdo jsme vlastně my? Co je speedlo?

Ve speedlu řešíme všechno od vytvoření objednávky až po její úspěšné doručení zákazníkovi. Mezi naše služby patří online a QR objednávky, rozvozové systémy, kuchyňské kompletátory, pokladní systémy, menu boardy, vyvolávací systémy, objednávací totemy atd.

Protože máme integraci se všemi velkými hráči na poli českých a slovenských pokladních systémů, gastro srovnávačů a zprostředkovatelů (a na dalších pracujeme), dokážeme všechny tyto služby napojit do jednoho uceleného a fungujícího systému.

Konkrétně tedy - dokážeme vám třeba napojit všechny objednávky z gastro portálů (např. Dáme jídlo, Wolt nebo bistro.sk) do jednoho pokladního systému (např. Dotykačka, Storyous nebo další). Nemusíte mít dokonce ani naši kasu.

Samozřejmostí je naše technická podpora 7 dní v týdnu - a to až do 10ti do večera, a ano - i v neděli.

Všechno tak uvidíte přehledně a na jednom místě - stačí vám jeden tablet / počítač. (Kromě Woltu, tam to chodí trochu jinak, ale i tak se to značně zjednoduší.)

Podívejte se na diagram níže, abyste lépe pochopili, jak to celé funguje.

Zaujalo vás to? Nebojte se vyplnit nezávazný kontaktní formulář. Rádi vám systém a jeho možnosti předvedeme i osobně nebo po telefonu.

Anebo prostě jen vemte telefon a zavolejte mi - 461 049 231.