speedlo pro

speedlopro logo

zrychluje cestu na stůl zákazníka

Nepotřebujete markeťáka, grafika ani vývojáře, potřebujete speedlo pro!

Gastronomické podniky jsou naše doména! Dobře víme, jaké marketingové nástroje jsou nezbytné pro perfektní prezentaci a jaké kampaně v tomto oboru spolehlivě fungují. Pokud tedy potřebujete stylové webové stránky, zábavné sociální sítě nebo cílené kampaně, díky kterým pozvete své zákazníky na speciální události, jste na správné adrese!

fotografie webu

Web

Webové stránky pro restauraci, pizzerii, kavárnu nebo bistro s rychlým občerstvením se od stránek pro jiných segmentů výrazně liší. Gastronomie je obor velmi specifický a my ve speedlopro jsme v něm jako ryba ve vodě. Víme, jak je potřeba komunikovat se zákazníky, kteří dorazí na váš web a jak k nim dostat nabídku stejně rychle, jako kdyby seděli u stolu a staral se o ně ten nejlepší číšník. Vaše stránky rychle připravíme, naplníme texty a dalším obsahem (fotografie, videa). Samozřejmě vám nastavíme administraci, v níž si budete sami moci aktualizovat jídelní lístek a poledni menu. Vše napojíme na e-shop pro objednávání a rozvoz jídla!

Grafika

Odborník na gastronomii a mistr grafik není jedno a to samé. Tedy pokud zrovna není řeč o speedlopro. Potřebujete k ruce někoho, kdo vám pomůže s grafikou jídelníčku, novou stránkou na web, šablonou newsletteru, přípravou letáků či zalomením článku pro tištěný nebo virtuální magazín o gastronomii? Jste na správném místě - tým grafických profesionálů ze speedlopro je tady pro vás!

fotografie grafického návrhu
fotografie nástavení kampaně

Kampaně

Chcete upoutat pozornost zákazníka a sdělit jim více o novinkách a akcích, které připravujete? Není problém! S výkonnostním e-mail a SMS marketingem budou vaši zákazníci o všem včas informováni!

500+

klientů

0

vstupní investice

10 000 000+

transakcí

1

kontaktní číslo