Box

Díky našemu e-shopu s přídavky, fotografiemi a jednoduchým cross-sellingem, zákazníci častěji připlácí. To zvyšuje průměrnou cenu objednávky a tím pádem vyděláváte více peněz. Ze statistik vyplývá, že tímto způsobem zvýšíte tržby až o 27 %.

Až 70 % zákazníků dává přednost on-line objednávkám před těmi telefonickými. Speedlo e-shop jsme vyvinuli speciálně pro objednávání jídla a pití. Vzhled přizpůsobíme vašim požadavkům, propojíme s aktuálním jídelním lístkem a napojíme na platební bránu.

E-shop si můžete zkusit kliknutím na tento odkaz.

notebook s otevřeným prohlížečem a e-shopem na objednání jídla online

V čem je náš e-shop lepší než ostatní?

Design e-shopu a aplikace ve vašem stylu

Logo, grafika, barvy, obrázky vše je přizpůsobeno vám na míru. Navíc je náš e-shop uživatelsky vyladěný tak, aby přinesl potenciálnímu zákazníkovi maximum a zákazník tak snadno dokončil objednávku.

Jednoduchý, ale účinný cross-selling

S cílenými nabídkami a doporučeními zvýšíte pravděpodobnost, že zákazníci přidají ke své objednávce další produkty. Podle dat z podniků se při správném použití cross‑sellingu zvýšila průměrná objednávka o 9,1 %.

Zákaznické účty

Poskytněte zákazníkům při objednávání co největší pohodlí a budou se k vám vracet. Zákaznický účet má hned několik výhod: automaticky vyplňuje kontaktní údaje, zákazník si může vybrat oblíbené adresy doručení a vidí historii objednávek. Již brzy budou mít vaši zákazníci také možnost sbírat kredity za své objednávky.

Věrnostní program

Mimo jiné můžete zákazníkům nabídnout dárkové vouchery, promokódy a různé akce jako 2+1 zdarma, desátá objednávka zdarma, nebo bonusový produkt k objednávce. Tím nejen odměňujete zákazníky za jejich věrnost, ale také je motivujete k častějšímu objednávání.

Objednávky na určitý čas

Pomocí časových slotů, které se přizpůsobují vaší otevírací době a lze je nastavit na jakýkoliv počet dní s různou kapacitou, si zákazníci mohou objednat na určitý čas a vy máte větší přehled o objednávkách, které vás čekají.

Snadná správa jídelního lístku

Díky naší platformě upravíte jídelní lístek odkudkoliv a jen na pár kliknutí. K jednotlivým jídlům máte také možnost jednoduše přidat fotografie a tím zvýšit pravděpodobnost, že si zákazník objedná. Koneckonců, lidé „jí očima“ a atraktivní vizuální prezentace může být rozhodující při výběru jídla.

Box

S každou objednávkou také získáváte údaje vašich zákazníků a rozšiřujete tak jejich databázi, se kterou můžete dále pracovat a využít ji například k cílené reklamě, speciálním akcím nebo nabídkám na míru.

teenager, který v ruce drží telefon a vybírá si jídlo z aplikace

Vytvoříme vám také aplikaci!

Z mobilních aplikací přichází až 15 % objednávek. Nenechte si je uniknout!

Dejte zákazníkům možnost nainstalovat si aplikaci vaší restaurace. Ostatně co může být lepšího než ikona vašeho podniku na obrazovce mobilu, který má váš zákazník každý den na očích?

ruka s mobilem, kde je otevřený e-shop pro objednání online
vybrané tři druhy barevných témat pro e-shop