Box

Náš pokladní systém je robustní all-in-one řešení, vyzkoušené v drsných podmínkách. Funguje politý pivem, kávou a jinými nebezpečnými látkami. Ovládat ho zvládne každý brigádník a protože k pokladně vede jen jeden kabel, nebudete tak řešit odpojenou tiskárnu, nebo odpárovaný bluetooth.

Proč pokladnu od speedla?

Vše v jednom systému
Žádné další kabely ani párování, jen postavíte, zapojíte do zásuvky a prodáváte.

Konec přepisování objednávek
Pokladna automaticky tiskne objednávky z vašeho e-shopu a z partnerských služeb, jako jsou foodora, Bolt nebo Wolt. Nic nemusíte přepisovat do jiných systému, zrychlíte proces objednávání a snížíte riziko chyb.

Usnadňuje každodenní provoz
Po přijetí objednávky na pokladně jsou všechny informace přehledně vytištěné na účtence. Okamžitě jsou produkty k přípravě vidět na obrazovce kuchyňského modulu a nestačíte ani mrknout, a už se tiskne bon přímo v kuchyni.

Platební terminál
Propojením platebního terminálu s naší pokladnou můžete zvýšit obrat v průměru o 25 %. Dopřejte svým zákazníkům jednoduchý a bezpečný způsob platby kartou.

Záložní konektivita
Abychom zajistili nepřetržitý provoz, umisťujeme do pokladny záložní SIM karty. Takže se nemusíte bát výpadků internetového připojení, pokud potřebujete v našem systému dále pracovat.

Podpora a servis
Ať už chcete pokladnu na stálo nebo si ji jen půjčit, vždy máte od nás plný servis a podporu. Pomůžeme s nastavením hardware, nahráním jídelního lístku a dohlédneme i na provoz na akci. Vy to máte bez práce.

Další funkce, které se budou hodit!

  • Přehledné účtenky a kuchyňské bony.
  • Rychlý tisk pro zrychlení obsluhy.
  • Možnost přepínání mezi pobočkami, tisk objednávek z více poboček na jednou.
  • Sdílený jídelní lístek napříč pobočkami pro jednoduchou úpravu nabídky.
  • Vytváření uzávěrek na pokladnu i na celou pobočku.
  • Markování produktů na váhu.
  • Zadávání produktů pomocí kódů, pro urychlení markování produktů.
  • Jednoduché stoly – otevřené účty.
  • Rozdělení účtů na stole, přesunutí účtů mezi stoly a oblastmi.

Už samotná pokladna vám ušetří spoustu práce a peněz, ale v kombinaci s přehlednou administrací, kuchyňským modulem, skladovým hospodářstvím a statistikami, to je to kouzlo, co my ve speedle dokážeme!