Jsme tady proto, abychom vám poskytli technickou podporu a nástroje k tomu, aby vaše rozvozy byly efektivní a co nejvíce automatizované.

Box

Kombinace e-shopu, přehledné webové administrace a aplikace pro řidiče zaručuje bezproblémové doručení jídla vašim zákazníkům. Všechny objednávky jsou rychle zpracované a doručené „bez ztráty kytičky“ a váš zákazník je spokojený. Řízení objednávek na rozvoz je se speedlem hračka.

E-shop pro rozvozy jako dělaný

Rozvozové zóny
V speedlo administraci můžete nastavit různé zóny kdekoli po městě a jeho okolí. Zónám nastavíte různé dodací podmínky, jako je doba doručení nebo cena rozvozu.

Informace o doručení
Vaši zákazníci přesně vědí, zda aktuálně rozvážíte, kolik bude doprava stát a jak dlouho bude trvat doručení.

Cenové hladiny
Cenové hladiny zajistí, že zákazník přidá k objednávce další produkty, třeba proto aby měl dopravu zdarma!

Jednoduchá správa vašeho podniku
Nestíháte a potřebujete pozastavit rozvozy na 10 minut, nebo omezit rozvoz jen do některých zón? Vše v administraci zvládnete na jedno kliknutí myši.

Předobjednávky
S touto funkcí mohou vaši zákazníci objednávat rozvoz ještě před otevřením, na kdy budou chtít, klidně i týden dopředu.

Více o e-shopu

Web na míru

Připravíme pro vás jednoduché a moderní webové stránky, kde se vaši zákazníci dozvědí, kam dovážíte a další informace o rozvozu.

Více o webu

Aplikace pro vaše řidiče

Konec papírků, které řidiči mohou někde snadno zapomenout. Veškeré informace o objednávce a zákazníkovi má váš řidič v aplikaci telefonu. Stisknutím jednoho tlačítka si řidič zobrazí cestu k zákazníkovi, zavolá mu, nebo odešle SMS.

V administraci můžete sledovat pohyb řidičů v reálném čase, takže víte, kde se objednávka přesně nachází a kdy dorazí k zákazníkovi. Administrace vás také automaticky upozorní, když se řidič vrací zpět, abyste mu mohli přichystat další nášup objednávek.

V administraci nechybí ani statistiky o objednávkách rozvezených řidiči, historie řidičů a najeté kilometry.

Více o driverovi

Nemáte řidiče? Nevadí!

Nemáte vlastní rozvoz? Nebo občas potřebujete pomoc, například při špičce během dne? I to společně zvládneme.

Spolupracujeme s našimi partnery Wolt a Foodora, kteří vám díky našemu propojení poskytnou své kurýry. Jedním kliknutím můžete z naší administrace kurýra přivolat a předat mu objednávku k doručení.

Kurýři služeb Wolt Drive a Foodora Go se bez problémů postarají o doručení objednávky ke dveřím zákazníka již do 30 minut!

Více o integracích

dotyková obrazovka v restauraci, kde kuchař kontroluje řidiče na mapě
pohled do auta, kde řidič veze objednávku, ve stojánku má mobil s aplikací pro řidiče